Shiten Dy goma 175 65 14 Viti prodhimi 2016

55 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Dy goma 175 65 14 Viti prodhimi 2016

Shiten Dy goma 175 65 14 Viti prodhimi 2016
Firma made in Romania +377 45 207 664
Qmim 60 me lir 55ero me ket qmim mund ti muntoni
Dhe balancono tek ne Auto Goma Heta,Prishtin


Shpërndaje: