Shiten ose ndrrohen

65 EUR
550 EUR


Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten ose ndrrohen

Shiten fellnet 18 Col me goma te veres 245/40 R18. Fellnete dhe gomat jane pothuaj se te reja vetem 3 muaj te perodura. Gomat jane Altenzo te prodhura ne Australi viti i prodhimit eshte Janar 2018.

Shiten ose ndrrohen me fellne model tjeter 18 col ose 19 col


Shpërndaje: