Shes gomat e veres BARUM 2018

170 EUR
130 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes gomat e veres BARUM 2018

Goma vere BARUM - 205 / 55 / 16 viti prodhimit 2018 vetem 1 muaj te perdorura, si te reja.


Shpërndaje: