Goma me bandasha 195 65 15 per vw

105 EUR
90 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma me bandasha 195 65 15 per vw

195.65.15 gomat jan te dimrit ardhura nga zvicrra bojn per vw audi golf 5 6 7 touran tiguan caddy jetta etj...
Tel. +383 44 207 526


Shpërndaje: