Shes 4 Goma te veres 205-55R16

110 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes 4 Goma te veres 205-55R16

Shes 4 Goma te veres 205-55R16 me gjeth bandash dhe rrotkapne 2 goma jan pak te perdorura kurse 2 tjera ma shum Gomat kan qene ne golf 6
044234119


Shpërndaje: