Fellne dhe goma origjinale per BMW 245/45/18

430 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne dhe goma origjinale per BMW 245/45/18

Fellne 18 origjinale dhe goma per BMW
Jan te perdoruna vetem 1 muaj


Shpërndaje: