Auspuh me zhurme me mundesi me ndal dhe me leshu kur te doni

95 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Auspuh me zhurme me mundesi me ndal dhe me leshu kur te doni

Dikush ka qef me pas veturën me zhurmë, dikush ska qef me ni hiq :P

Ne e kemi produktin që i ofron dy mundësitë 😎

Remote Exhaust Valve

Turbo sound që e ndal dhe e lëshon zhurmën me dirigjues sa her ta don qefi 🤗

Çmimi me ofertë është 95 Euro 😱

Kemi edhe modele për vetura më të mëdha

Produktet tona mund ti porositni me postë, mbrenda 48 orëve i keni në shtëpi.

Transporti në të gjitha qytetet e Kosovës, kushton 2 Euro.

044 181 113 Fushë Kosovë
049 181 113 Prishtinë

Www.autodekorbuli.com

SQARIM: Në këtë çmim nuk përfshihet montimi !!!


Shpërndaje: