Fellne 16 Coll Orgjinal Per Golf 7 Me Goma 205 55 16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 16 Coll Orgjinal Per Golf 7 Me Goma 205 55 16


Shes Fellnet 16 Coll Orgjinal me Goma shum te mira Ver Dimrit 205 55 16
Te Po Sa ardhur nga Germonia
Bajn per Golf 5,6,7 Audi , Passat Etj

Numrat kontaktus

044599354
049599354


Shpërndaje: