Shes gomat me fellne

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes gomat me fellne


Shiten Gomat me Fellnet ‘AVERSUS Wheels’per BMW X5 ,X6 315/25ZR23 102Y XL 23coll
Gomat jan te veres te reja po ashtu fellnet jan te reja Te ardhura nga zvicrra qmimi sipas marrveshjes.


Shpërndaje: