Fellne Golf Passat Touran Original nga VW

555 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Viti

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Golf Passat Touran Original nga VW

225-45-17 pa as ni grith si te reja modeli Singapur
Qmimi 580€


Shpërndaje: