Fellne

500 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne

Fellne origjinal per Audi 18
235/55R18
Gomat vetem nje muaj te perdorura pothujse te reja


Shpërndaje: