Fellne Rline 18"

830 EUR
*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Rline 18"

Shiten fellnet 18" Rline per Tiguan me guma te reja 2020


Shpërndaje: