Fellne me Goma 195/65 R15

200 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne me Goma 195/65 R15

Fellne me Goma 15 per Touran, Passat, Golf, Caddy.
Fellnet dhe Gomat jane te mira 195/65 R15 M+S
Tel: 045/606-450
Viber: +38345606450
Gjakove


Shpërndaje: