Vetura me qera Opel ZafiraKjo veture ka pasur 231 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2018 17:01

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENT A CAR Dardania 044269000 OPEL ZAFIRA VITI 2008 DIZEL 1.9 CDTI 7 ULSE

RENT A CAR Dardania 044269000 OPEL ZAFIRA VITI 2008 DIZEL 1.9 CDTI 7 ULSE

Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel 044269000 viber+37744269000
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime 044 26 9000 viber +37744269000

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI


Shpërndaje: