Vetura me qera Opel ZafiraKjo veture ka pasur 537 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2018 12:36

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Opel Zafira 7 ulese automatik dizel
Me ne jeni rahat dhe te sigurte...
Rezervo tani ...
+383 44 404 303
+383 49 404 303
www.vipline-ks.com


Shpërndaje: