Vetura me qera BMW X5Kjo veture ka pasur 167 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2019 17:30

80 EUR në ditë
550 EUR në javë


LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car Dardania BMW X5 viti 2009 Dizel 3.0 TDI +37744269000

Rent a Car Dardania BMW X5 viti 2009 Dizel 3.0 TDI +37744269000

Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel
044269000 / +37744269000
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

AUDI, MERCEDES, BMW, PASAT, GOLF, SEAT ETJ


Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

044269000 / +37744269000


Shpërndaje: