Vetura me qera Volkswagen Golf VIKjo veture ka pasur 120 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/04/2019 21:12

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 Dizel

Vetura eshte ne gjendje te rregullt,e padoganuar,e ardhur nga zvicrra para dy jave dhe posedon:drita te mjeglles,senzor para dhe mbrapa,tempomat,dritat auto,karrikat me nxemje,Radio(NAVIGACION,AUX,SD CARD)komanda ne vollan,pasqyrat elektronike,pasqyrat me nxemje,dy qelsa,me liber te servisit etj.


Shpërndaje: