Vetura me qera Volkswagen Golf VIKjo veture ka pasur 172 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/12/2019 13:07

1 EUR në ditë
180 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENT A CAR DIELLONI

RENT A CAR-DIELLONI

Ne besojmë se te gjithe klientet tane meritojne standardet e pakrahasueshme qe ne Ofrojmë.

Ne krenohemi ne pershtatjen e zgjedhjeve tona te transportit qe I pershtaten buxhetit tuaj.

Misioni ynë bazohet ne vlera thelbesore: Ndjekim sherbimin dhe persosmerine , veprojme me integritet dhe ofrojme sherbime te shkelqyera klientesh, per klientet tane, qe udhtojne per biznes apo kenaqesi

Bëj rezervimin e veturës tuaj ne:
+383 (0) 44 777 080 +383 (0) 44 172 721


Shpërndaje: