Vetura me qera Peugeot 208Kjo veture ka pasur 47 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:21:19

30 EUR në ditë
180 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

'G-Rentals'

Peugeot 208 1.4 2013

-Full kasko
-Asistence rrugore
-Sigurim per Maqedoni
-Pranimi dhe dorezimi i vetures tuaj ne hotel apo ne aeroportin e Prishtines.
+38349123113
045777223

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: