Vetura me qera Seat AlteaKjo veture ka pasur 118 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/03/2020 09:14

30 EUR në ditë
200 EUR në javë


LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 205 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SEAT ALTEA XL

RENT A CAR GOLD
SEAT ALTEA XL AUTOMATIK 2009

IPET ME QIRA NGA RENT A CAR GOLD
SIGURIM KASKO
ASISTENC 24H
TRANSFER NE AIRPORT TE KOSVOES, SHKUPIT, TIRANES.
MUNDSI REZERVIMI PARAPRAK DHE NE GJDO KOH
+38345861186


Shpërndaje: