Vetura në shitje Rover City Rover

Kjo veture ka pasur 914 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/10/2016 00:11

2,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes Veturen Rover 1.6b viti 2000

Shes veturen Rover 1.6 benzin 2 dyer,vetura ka klim full extra regjistrim ka deri ka deri ne muajin e 2te ,ka 4 gomat e reja Sava me fellne original te roverit servisin e kryer.Eshte shum i rujtun si jasht po ashtu edhe mrena shum i paqt.per me shum kontakto viber +37745644680 korab

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit