Vetura në shitje Volkswagen Passat

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 178 294 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


W PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK

Shitet

MARKA : PASSAT

TIPI : 2.0 TDI High BMT

VITI I PRODHIMIT : 03.11.2011

LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL

VELLIMI : 2.0 TDI BLUE MOTION

NUMRI I DYERVE : 5

KM TË KALUARA: 171295 KM TE GARANTUARA
LIBER SERVISI

KLIMA : KLIMATRONIC

SENZORA PARKINGU

NDRUESI I SHPEJCIVE : AUTOMATIK DSG

E PAGUAR

CENTRALL

GJAMA ELEKTRONIK

2 QELSA ETJ ETJ

044442222
049666668

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje: