Vetura në shitje Audi A5

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Ulese
Naftë 5

Ngjyra Kilometrazhi
Hiri 193 489 KM

Kubikazha Gjendja
2000 cm³ E përdorur

Marshi Vendi
Automatik Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


Audi A5 2.0 TDI AUTOMATIK

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje: