Vetura në shitje Audi A4

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 193 910 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Audi A4 2.0 TDI I Doganuar AUTOMATIK

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  TV

  •  Dritare elektrike

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Interior lëkure

Shpërndaje: