Kjo veture ka pas 6220 vizita

Vetura në shitje Audi A4

 
* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:
Audi A4, Limuzinë
Viti prodhimit:
2013
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
2000 cm³
Transmisioni(Marshi):
Automatik
Ngjyra:
Hiri
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
186 000 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

AUDI A4 2.0 NEW MODEL 2013 - 110 KW 150 PS

Ngjyra hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon , ulset gjysme likur allkatare, ulset me ngrohje para mbrapa ,ulset sport , ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON , bordkompjuter ,navigacion GPS TV HD D ,
tempomat , distanc kontrolle DISTRONIK, radio CD SD DVD ,senzora te parkingut mbrapa , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne , ETJ FULL OPSIONE
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442

Kontakto shitësin

Auto Trimi Sh.p.k

Auto Sallon
+386 49 400 503

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh