Vetura në shitje Audi A4

19,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1986 cm³ 177 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


Audi A4 2.0 TDI

Auto Salloni Florenti
Audi A4 2.0 TDI
2.0 TDI
Automatik - Tiptronic 8-Shpejtesi
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Cd-player + AUX + SD-CARD
Board Computer
Navigacion
Dirigjime ne Timon
Ulese me Nxemje
Xhamat me Rrym
Shiber
Viti 2012
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zeze Metalike
CCM : 1986
Km : 177.000
Vetura Eshte me Dogan Me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: