Vetura në shitje Mercedes-Benz GL 350

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
3500 cm³ 140 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AutoXhevda

 • Prishtinë

Pershkrimi


Mercedes GL 350 4 matic

Shitet vetura Mercedes GL350 4 matic 7 ulse Viti 2012 regjistrimi i par ne 2013 i ardhur nga zvicra regjistrim i par ne kosov vetura posedon liber servisi Panorama,karriga me nxemje,ulse lekur,dis tronic,kamer mrapa para ne gjendje shum te mir per me shum na kontakoni ne 044998994 ose viber +37744998994

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: