Vetura në shitje Seat Leon

20,999 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


SEAT LEON STYLE 1.6 TDI CR 7-DSG 2016

SEAT LEON STYLE
Karakteristikat Teknike:
Modeli: Leon Style
Motori: 1.6 TDI CR BMT
Fuqia KW/KF: 81 / 110
Transmisioni: 7-DSG Automatik Tiptronic
i Ri 0 km
o 7 x Airbag,
o ASR sistem kunder rreshqitjes dhe ABS sistem per frenim,
o ESP ,ASR, ABS, EDL, XDS, Hill Hold Controll dhe indikator per prsion te gomave,
o Ndihme per frenim emergjent,
o Alarm per mos venjen e rripit te sigures,
o ISOFIX sistem per ulese te femijeve,
o Rrota rezervë nga çeliku me ruajtje të hapësirës,
o Suspension komfor,
o Mbyllje qendrore me teledirigjim e operueshme nga brenda,
o Te gjithe xhamat elektrik, Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje,
o Drita te mjegulles para me funksion corner,
o Drita te dites,
o Klima automatike 2 - zonale "Climatronic",
o Navi System 6,5" colour touch screen "Media System Colour" - Perfshine Bluetooth + CD (MP3/WMA) + SD kartele + AUX-in/USB me 6 autoparlant,
o Bord Kompjuter,
o Tempomat,
o Uleset e para me rregullim te lartesise,
o Ulesja e vozitesit me mbeshtetje lumbare,
o Mbeshtetese qendrore per duar para,
o Timon Multifunksional,
o Timoni, doreza e nderruesit dhe e frenit te dores te mbeshtjella me lekure.
o Park distance control
o Pasqyre elektrike me palosje
o Rrota Alumini Dynamic 17" 30/1
o SEAT Full LED + LED DRL
o Uleset e para me nxemje
o Hartat per Europe
o Dritat Automatike
o Xhamat e pasem te erresuar
ÇMIMI i rregullt Me TVSH 22.910,oo Euro
ÇMIMI me zbritje speciale dhe me TVSH 21.000,oo€
Per ma shume Informacione kontaktoni personelin tone per shitje ne ket numer telefoni 045 690 936 ose ne e-Mail [email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: