Vetura në shitje Mercedes-Benz GLE 350

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2968 cm³ 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


MERCEDES GLE 350 CDI AMG 4MATIC 9G

26000KM,190KW(258PS)DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK-9G,

VITI;2016,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,NAVIGATION ONLINE,DVD,AMG PAKET,SHIBER,LED INTELEGENT,AMBIENTI 3 NGJYRA NDRIQIMI,INTERIERI LEKURE,ULSEN ME NXEMJE,ULSET MEMORY,KOMADA NE TIMON,SHPEJTESIT NE TIMON,SENZORA PARKIMI,STARTSPOT,GJAMAT E ERRESUAR,DISTANC KONTROLL,VET PARKIM, FELNE 20AMG ETJ

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: