Vetura në shitje Mercedes-Benz ML 350

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 199 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


Mercedes ML 350 CDI - BlueTec 2012

Auto Salloni Florenti
Mercedes ML 350 CDI - BLUETEC 4 MATIC
Automatik - Tiptronic
Air-Matic
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Camera Mrapa
Panorama
Drita Mjegulles
Drita - Led
Cd-player
Ulese me Lekur
Xhamat me Rrym
Board Computer
Tempomat
Navigacion
Senzora Para
Senzora Mrapa
Senzora Shiu
Fellne dhe Goma te reja Veres
Viti 2012
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zeze Metalike
CCM : 2993
KW : 190 PS : 258
Vetura posedon 1 Qeles
Km : 199.000
Vetura Eshte me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti :
044 845 548 dhe Viber + 377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: