Kjo veture ka pas 4612 vizita

Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

 
* Çmimi me marrëveshje
Marka & Modeli, Lloji:
Mercedes-Benz C 220, Limuzinë
Viti prodhimit:
2014
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
2200 cm³
Transmisioni(Marshi):
Automatik
Ngjyra:
Hiri
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
40 000 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

MERCEDES C 220 CDI AMG LINE

Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te bardhe , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport AMG , navigacion GPS TV HD ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
i hapur lart PANORAM , kamer, bordkompjuter , tempomat ,
, senzora te parkimit para dhe mbrapa ,
vet parkim (PARK ASSIST) , senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) ,
radio CD DVD USB SD CARD , abs , airbag , fellne , etj FULL OPSIONE AMG .
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442

Kontakto shitësin

Auto Trimi Sh.p.k

Auto Sallon
+386 49 400 503

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh