Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 10794 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/04/2017 17:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 196 739 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 320 D

BMW 320 D
• Vetura i posedon këto gjëra :
• Viti 2006 model 2007
• I Doganuar
• Shpejtesi : AUTOMATIK
• Pasqyret : Elektronike
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : Color
• Driitat : Kristal
• Klima : KLIMATRONIK
• Senzora Parkingu
• Ulset LEKUR
• ESP
• ABS
• Air Bag
• Tempomat
• Bordcomputer
•CD - Player
• Radio FM/AM
• Për më shum info:
• Na kontaktoni ne :
• Mob : 044442222
• Mob : 049666668

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje: