Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 16517 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2018 13:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 176 439 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RANGE ROVER 2.7 HSE SPORT

• RANGE ROVER 2.7 HSE SPORT
• I DOGANUAR
• Vetura i posedon këto gjëra :
• Shpejtesi : AUTOMATIK
• Pasqyret : Elektronike
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : Color
• Drritat : Kristal - Lled
• Klima : Klimatronik
• Senzora Parkingu
• 4X4
• ESP
• ABS
• AirBag
• Tempomat
• Bordcompjuter
•CD - Magazin
•CD - Player
• Radio FM/AM
• VITI 21.12.2006 MODEL 2007
• KM te Kaluara 195108
VETURA POSEDON RKS 1 VIT
• Për më shum info:
• Na kontaktoni ne :
• Mob : 044442222
• Mob : 049666668

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje tek të tjerët përmes:

Komento rreth kësaj veture: