Vetura në shitje Fiat Bravo

Kjo veture ka pasur 1682 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/07/2017 13:51

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 202 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Fiat Bravo Automatik

Shes Fiat Bravo disel 1.6 automatik tiptronik klim central gjamat elektrik pasqyre elektrike komanda ne timon senzora parkimi senzora shiu telefon tempomat serviset e kryme te gjitha liber servisi rrypin dhamzor te ndrrum me 187 mi tash servisin e krym i sapo regjistruar edhe 10 muj RKS i ardhun nga zvicrra en gjendje tip top nuk eshte hipotek en emrin tim personal perkthimi behet mejher
Mindesi ndrrimi me naj vetur ma te madhe

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit