Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 1389 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/12/2018 10:30

7,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1364 cm³ 103 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Meriva B 14 NET Turbo Njoy 140PS

Vetura te importuara nga ZVICRRA

Km te garantume

Vetura pa Dogan te pagume

Autosallon Istogu SH.P.K.

Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit