Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 1586 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/09/2018 10:25

9,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1956 cm³ 227 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Zafira C 20DTH 7 Ulse 165PS

Vetura te importuara nga ZVICRRA

Km te garantume

Vetura me Dogan te pagume

Autosallon Istogu SH.P.K.

Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit