Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 2133 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/09/2018 20:52

12,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 204 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touran 2.0 BMT Highline DSG 140PS

Vetura te importuara nga ZVICRRA

Km te garantume

Vetura me Dogan te pagume
Me homolugim
08.2018 Rks Tabele

Autosallon Istogu SH.P.K.

Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

https://m.facebook.com/Autosallon-Istogu-SHPK-210487839511316/?ref=bookmarks&__tn__=%2Cg

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit