Vetura në shitje Mazda 3

Kjo veture ka pasur 8677 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2015 15:27

22,980 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda 3, 2.2, 150 KF, Manuel, Diesel, Viti i prodhimit: 2014

Mazda 6 prodhim japonez, me te gjitha opsionet qe duhet i kete nje veture moderne dhe qe ofron komoditet dhe rahati gjate vozitjes. Te gjitha veturat kane garancon 3 vite ose 100 mije Km te kaluara. Varesishte nga deshira e klientit mund te porositet edhe vetura me opsionet dhe ngjyrat perkatese.
Adresa: Albi Mall Center, Veternik, Prishtine.
Tel: 049/360-526

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit