Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 27098 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/01/2019 11:11

18,599 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 127 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF VII DSG 2.0 AUTOMATIK

GOLF 7 FULL Opcion

ME DOGAN TE PAGUM.

2.0 AUTOMATIK. PANORAM. LLED PARA. LLED MRAPA.

XENON BIXENON ROBOTIK.

SENZORA PARKUES DHE PARK PILOT Parkohet Vet.

KLIMA AC DY ZONAL.

ULSE ME NXEMJE DHE MASAZH GJYSEM LEKUR.

NAVIGATOR DVD AUX BLUETOOTH SD CARD 2 COPA.

ALARM DHE GPS Navigation System.

GJITHASHTU MUND TA KONTROLLONI VETUREN ME LOKACION.

GJAMAT MRAPA TE ERRSUM FABRIKISHT.

4 GJAMA NE PULLA. PASQYRET I PALON. 2 QELSA. LIBRA SERVISI KM TE SAKTA.

SERVISI I RI GJERMONI KREJT TE REJA VAJ FILTERA DISQE DHE FRENA.

GJENDJA E Vetures Perfekt.

TEL: +377 44 297 770 OSE
044 297 770.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit