Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1367 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/05/2018 15:28

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 219 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 2.0TDI

Audi A3 2.0TDI 140PS

Vetura te importuara nga ZVICRRA

Km te garantume
Servisin e kryer ne Zvicerr

Vetura me Dogan te pagume e me Homologim

Autosallon Istogu SH.P.K.

Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

https://m.facebook.com/Autosallon-Istogu-SHPK-210487839511316/?ref=bookmarks&__tn__=%2Cg

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit