Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 2094 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/04/2018 21:17

5,700 EUR
5,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1560 cm³ 173 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Focus 1.6 TDCI

109PS

Vetura te importuara nga ZVICRRA

Km te garantume


Vetura me Dogan te pagume e me Homologim

Autosallon Istogu SH.P.K.

Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit