Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 617 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/08/2018 18:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 192 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207 1.6 Hdi 90PS

Peugeot 207 1.6 Hdi 90PS

Viti 12/07/2006
192500 km te GARANTUARA
Full opcion
Ne gjendje jasht zakonisht e mir
Per me shum info na kontaktoni ne +38344828753 +38345602836
Mund ta vizitoni ne
Bibaj - Ferizaj
Auto Sallon ANESI
I SAPO DOGANUAR
PREJARDHJA NGA FRANCA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit