Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1797 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2018 22:30

8,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 207 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat 2.0TDI 4x4 140PS 6 Gang

Vetura te importuara nga ZVICRRA

Km te garantume

Vetura me Dogan te pagume e me Homologim

Autosallon Istogu SH.P.K.

Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

https://m.facebook.com/Autosallon-Istogu-SHPK-210487839511316/?ref=bookmarks&__tn__=%2Cg

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit