Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 602 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/10/2017 12:20

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 152 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207 1.4 Hdi 70 Ps 8V Turbo

Peugeot 207 1.4 Hdi 70PS
Viti 28/05/2009 152000km te GARANTIRA Full opcion Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne +38344828753 +38345602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj - Ferizaj Auto Sallon ANESI I SAPO DOGANUAR PREJARDHJA NGA FRANCA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit