Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 982 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2018 02:13

4,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1560 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3 1.6 HDi 5 Dyer 93PS

Vetura shum e mir.
Vetura te importuara nga ZVICRRA
254000Km te garantume
Vetura pa Dogan te pagume
Autosallon Istogu SH.P.K.
Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit