Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 932 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2018 10:18

5,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1910 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel ZafiraB 1.9 CDTI 120PS Automatik 7 Ulse

Automatik
Vetura te importuara nga ZVICRRA
225000Km te garantume
Vetura me Dogan te pagume e me Homologim
Autosallon Istogu SH.P.K.
Mobile: 0038649492333
Viber: 0038649492333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit