Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 1545 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/12/2017 10:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW GT 320D SPORT 135 kw 184 ps

Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE: kliatronik dy zonale , timonin sport , komadnant ne timon ,ulset sport ,tepomat , bordkopjuter , senzora te parkingut , radio CD USB ,mbajtesin e distances DISTRONIC,me dhez pa qels (KEYLESS-GO),LANE ASSIST ,
navigacion GPS TV HD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
dritat LED para dhe brapa , dritat BI XENON , fellne , etj .
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442


Shpërndaje: