Vetura në shitje Mazda 3

Kjo veture ka pasur 7698 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/02/2015 13:53

17,980 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda 3, 1.5, 100 KF

Mazda 3 prodhim japonez, me te gjitha opsionet qe duhet i kete nje veture moderne dhe qe ofron komoditet dhe rahati gjate vozitjes. Te gjitha veturat kane garancion 3 vite ose 100 mije Km te kaluara. Varesishte nga deshira e klientit mund te porositet edhe vetura me opsionet dhe ngjyrat perkatese. Pse Mazda? mazda eshte marka e veteme e cila prodhohet ne vetem nje fabrike (Mazda Motor Corporation) ne Hiroshima Plant.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  TCS

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit