Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 7794 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/02/2015 15:57

27,980 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda 6, 2.2, 150 KF, Manuel, Disel

Mazda 6 prodhim japonez, me te gjitha opsionet qe duhet i kete nje veture moderne dhe qe ofron komoditet dhe rahati gjate vozitjes. Te gjitha veturat kane garancion 3 vite ose 100 mije Km te kaluara. Varesishte nga deshira e klientit mund te porositet edhe vetura me opsionet dhe ngjyrat perkatese. Pse Mazda? mazda eshte marka e veteme e cila prodhohet ne vetem nje fabrike (Mazda Motor Corporation) ne Hiroshima Plant.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne

  •  TCS


Shpërndaje:

Veturat e fundit