Vetura në shitje Peugeot 107

Kjo veture ka pasur 664 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/12/2017 08:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 111 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 107 1.0i 70ps 12v

Peugeot 107 1.0i 70PS 12v
Viti 04/05/2009
111500 km te GARANTUARA
Ne gjendje jasht zakonisht e mir
Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +37745602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj - Ferizaj

Auto Sallon ANESI

I SAPO DOGANUAR
PREJARDHJA NGA FRANCA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit